Hamilelik, Doğum, Çocuk ve Kadinlara Sor bölümü ile Aradığınız tüm bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz. Hemen patik.org adresini ziyaret et bilgiyi kaynağından al.

Gülücük İfadeli Patik Modeli

Özellikle internette gülücük ifadesini çok kullanırız. Bebeğinizinde sürekli gülmesini ister misiniz? Aşağıdaki patikler bebeğinizi olmasada ona bakanları gülümsetecektir. İnternette bunlara benzer yüzlerce farklı patik modeli türetebilirsiniz.

Gülmek bulaşıcıdır derler. Gerçekten dikkat ettiyseniz karşımızda gülen bir insan var ise bizde ister istemez kendimizi gülümserken bulur veya en azından bir tebessüm ederiz. Bu sevimli patik modeli ile sarı renkler ve sevimli emoji modelleri ile görenlere keyif ve gülümseme verecek patikler örebilirsiniz. Bu modeli hem çocuk patikleri olarak hemde yetişkin patiği olarak örebilirsiniz.

Emoji patikleri, gülen surat, ağlayan surat, göz kırpma ifadesi, şaşırma ifadesi gibi ifadeler başta olmak üzere oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Sizin için uygun olan ifade ile patiklerinizi örebilir, ruh halinizi sadece sosyal medyada değil ayaklarınız ile de gösterebilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.