Hamilelik, Doğum, Çocuk ve Kadinlara Sor bölümü ile Aradığınız tüm bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz. Hemen patik.org adresini ziyaret et bilgiyi kaynağından al.

Süpürge Örgü Modeli Ayrıntılı Anlatımla Yapılışı

Süpürge örgü modeli yapılma şekli bebek örgü modellerinde ve bir hayli örgüde kullanabilirsiniz. Çok güzel bebek yelekleri , çeyizlik yelek modelleriniz olacaktır. Dikdörtgen şal modelleri olarak da örebilirsinizi, bu tamamiyle size kalmış. Lif modelleriiçinde uygun bir örnek. Şapka ve atkı modellerinde de düşünebilirsiniz. Tığ işi örgü modelleri anlatımlı örneği videolu olarak hazırladık. Üç boyutlu örgü modellerini, kabartmalı örgü modellerini seviyorsanız sizlere göre bir model. Örmek istediğiniz  modele göre zincir sayısını çekerek başlayabilirsiniz. Tığ ile örülmüş birçok örgü modelini anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Tığ ile örülen modellerin başında amigurumiler geliyor. Daha sonda diğer örgüler. Amigurumileri genelde tığ ile örüyoruz. Şiş ile örülen modelleri de var ama bizim anlatımlarımız tığ işi örgüler üzerine. Bebek battaniyesi anlatımlı yapımı da tığ ile yapılmış çok şık bir motif. Videolu virühttp://www.patik.orgs şal yapılışı ise bir sezona damgasını vurmuş bir model. Daha fazla anlatımlı model için mimuu.com ziyaret etmeniz yeterli.

Fıstıklı Süpürge Modeli Yapılışı

Süpürge Örgü Modeli Yapılışı

Süpürge örgü modeli yapılışını bebek battaniyesinde kullanabilirsiniz. Hırka modellerinde kullanabilirsiniz. Modele 3 ve katları olacak şekilde zincir çekerek başlıyoruz. Zincir uzunluğunu belirledikten sonra 1 sıra trabzan yapıyoruz. Ve daha sonra üzerine örneği kuruyoruz. Örneği kurduktan sonra istediğiniz uzunluğa kadar örebilirsiniz. Fıstıklar birbiri arasına gelerek ilerliyor model.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.