Hamilelik, Doğum, Çocuk ve Kadinlara Sor bölümü ile Aradığınız tüm bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz. Hemen patik.org adresini ziyaret et bilgiyi kaynağından al.

Tesettürlü Gelinlik Modelleri 2018

Tesettürlü gelinlik modelleri 2018 hakkında birçok yazı olmasına rağmen biz bu konuya baştan değinmeye ve farklı modeller koymaya karar verdik değerli blog severler…

Yaz aylarının içerisinde olduğumuz şu sıralar en çok konuşulan konulardan birisi de düğünler. Yaz ayları düğün zamanları demek. Bunun için oldukça farklı bir telaş çoğu bayanları esir almış durumda.

Düğün demek her genç kızın hayalinde canlandırdığı gelinliğe kavuşması demek. Bu yaz tesettürlü bayanlar için oldukça şık gelinlikler düşünüldü. Bunlar arasında sade model tesettürlü gelinlikler olduğu gibi oldukça şık ve abartıdan hoşlanan bayanlar için tasarlanmış tesettürlü gelinlikler de düşünülmüş. Bu yaz uçuş uçuş etekler oldukça moda oldu. Gelinliklerde de bu tasarım kullanılmış ve tam bir yaz tesettürlü gelinliği ortaya çıkarılmıştır. Aynı zamanda kırık beyaz modellerde oldukça göz önünde görünüyor. Ancak bu yaz kar gibi bembeyaz tesettürlü gelinlikler oldukça hoş bir görüntü oluşturacak.

Sadelikten hoşlanan gelinler için hafif pırıltılı kendinden kabarık hafif modeller tasarlanmış durumda. Biraz daha süslü bayanlar için ise dantelin ve incilerin yoğun bir şekilde kullanıldığı bir çok model tasarlanmış.

Tasarım gelinlikler her sene olduğu gibi bu senede bayanlar tarafından en çok satın alınan modeller arasında yerini alıyor. Bu yılın modası özellikle tesettürlü bayanları da düşünmüş ve oldukça zarif bir şekilde tamamlanmıştır. Tesettürlü bayanların gelinlik bulamama korkusu yaşamaları yersiz bir düşünce olarak kalıyor. Artık her türlü detay düşünülerek hazırlanmış tesettürlü gelinlikler 2018 yazına damgasını vuruyor. 2018 tesettür gelinlik modelleri tüm bay ve bayanların gözlerini kamaştıracak oldukça özenli bir şekilde hazırlanmıştır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.