Hamilelik, Doğum, Çocuk ve Kadinlara Sor bölümü ile Aradığınız tüm bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz. Hemen patik.org adresini ziyaret et bilgiyi kaynağından al.

Yelek Modelleri Çeyizlik Şişle

Şişle örülmüş güzel olan bir modeli sizler için sunmaktayız. Yelek modellerinde , hırka modellerinde, dikdörtgen şal modellerinde kullanabilirsiniz. Çok güzel bir örnek olarak Yelek modelleri çeyizlerde mutlaka bulunur. Anneler için yelek modelleri, gelinler , kızlar için yelek modellerinin en güzel örnekleri aranıp bulunur ve örülür. Büyükler için yelek modelleri yapılışı, çeyizler için, gelinler için yelek modelleri hazırlayıp anlatımlı olarak vermeye çalıyoruz. Şiş örgü yelek örneklerinin , tığ işi yelek örneklerinin en güzel modellerini hazırlamaya devam edeceğiz. Mümkün olduğunca ayrıntılı şekilde anlatmaya çalıyoruz. Eğer modelin anlatımını destekleyen video ve resimler varsa yazının içinde yer vermeye çalışıyoruz. Tığ işi yelek modellerine sıkça yer verdik. Şimdi şiş örgü ile devam edelim. Şiş örgü modellerinden bize yapılışı çok sorulan ve videolu anlatım istenilen bir model var. İsmi de çok ilginç. Kaynana öremez gelin giyemez yelek yapımı. Sizlere tarifini videolu kaynana öremez gelin giyemez örgü modeli yapılışı olarak hazırlamıştık. İlk çektiğimiz videolardan. Fıstıklı çiçek örgü yelek modeli yapılışı da bize örnek olarak gönderilmiş ve yapılışı sorulan modellerden. Tarifini videolu olarak bulduk ve yayınladık. Örmek isteyen tüm arkadaşlarımız için. Hazırsanız yeni çeyizlik yelek modelleri şişle yapılmış örneğe geçelim.

Şişle Örgü Yelek Modelleri Video ile Sunumu

Çok güzel bir örnek. Yapılışının tüm detayları videoda yer alıyor. Angora iplerle ve beğendiğiniz iplerle örebilirsiniz. Şimdi detaylı bir şekilde örneğin nasıl yapıldığına geçelim. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.